KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9669153

nr 966 9153

Akvarell

skärgårdsmotiv, signerad A. B-k, 1896, 27x47

Utrop:

400 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 8 juni 2015
kl 20:10:01